Získat nabídku

Jak na výrobu tepla?

Stát rozdává lukrativní dotace na fotovoltaiku

20.10.2021 | v sekci: ,
Program Nová zelená úsporám stále ještě přispívá lidem na pořízení střešní fotovoltaické elektrárny, Majitelé rodinných domů mohou získat neuvěřitelných 170 000 Kč. Jaké typy fotovoltaických systémů jsou podporovány a co musíte splnit pro získání příspěvku?

5 typů lidí, kteří si kupují solární panely

4.3.2019 | v sekci: ,
Pokud si plánujete pořídit na váš dům solární panely, pak brzy budete patřit mezi solární investory. Identifikovali jsme 5 základních typů solárních investorů. Patříte mezi žabičkáře, účetní, elektrikáře, odpadlíky nebo proroky?

Jak funguje ohřev vody fotovoltaikou?

6.1.2016 | v sekci:
Ohřev vody pomocí fotovoltaických panelů je oblíbený pro svojí jednoduchost a rychlost montáže. Fotovoltaický ohřev vody je navíc nyní zařazen do programu Nová zelená úsporám a je na něj možné získat dotaci až 35.000 Kč. Jak tento systém funguje?

Jak umístit na váš dům solární panely?

17.9.2015 | v sekci: ,
Pro instalaci fotovoltaických panelů vždy hledejte nejvíce osluněnou část vašeho rodinného domu. Kromě střechy je můžete umístit na fasádu budovy nebo balkón. Z panelů můžete vytvořit na domě markýzu, která poskytuje zastínění obytných prostor. A pokud nemáte místo na domě, můžete využít pozemek kolem domu.
Nová zelená úsporám logo

Fotovoltická elektrárna o výkonu 2,7 kWp na klíč
za 113 000 Kč včetně vyřízení dotace

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram