Získat nabídku

Kolik peněz ušetří fotovoltaická elektrárna?

1.10.2015 | Autor: Vladimír Matajs

Pokud přemýšlíte o investici do solárních panelů, pak Vás jistě jako první bude zajímat výkon, který je možné umístit na střechu Vašeho rodinného domu nebo firmy? Dále pak, kolik energie solární panely na Vaší střeše vyrobí a kolik peněz Vám tato investice ušetří? Umíme Vám prověřit kapacitu Vaší střechy, vypočítat energetický výnos z fotovoltaických panelů, stanovit výši celkových ročních úspor a určit návratnost Vaší investice. Tuto službu poskytujeme do konce roku 2015 zcela zdarma.

Stačí podle pokynů vyplnit níže uvedený formulář a přiložit požadované podklady ve formě výkresů střechy. Připravíme pro Vás během 1 týdne jednoduchou a srozumitelnou studii, kde najdete odpovědi na všechny Vaše otázky.

Mohlo by vás také zajímat

Abychom pro Vás mohli tuto studii připravit, potřebujeme znát co nejpřesnější rozměry Vaší střechy. Střechu můžete změřit, nebo lze vyjít z různých podkladů či projektu.

Podklady pro výpočet kapacity vaší střechy

Pro provedení přesného návrhu rozložení solárních panelů na Vaší střeše potřebujeme část projektu Vašeho domu s výkresy střechy (půdorys střechy, půdorys krovu, řezy krovem). Podklady je možné doplnit o výkresy pohledů na Váš dům z jednotlivých světových stran. Všechny výkresy musí být okótované.

Pokud nemáte k dispozici projekt domu, lze přiložit jednoduché, rukou namalované schéma s naměřenými hodnotami. Dále je vhodné přidat fotografii jižní strany domu, případně té strany, kam plánujete umístit solární panely (východ, západ).

Zde jsou příklady výkresů, které je vhodné přiložit k vyplněnému formuláři.

Veškeré požadované podklady nemusíte složitě skenovat, stačí je vyfotit mobilem nebo digitálním fotoaparátem tak, aby byly čitelné všechny údaje a kóty.

Nemáte dost místa na Vaší střeše?

Fotovoltaické panely je možné umístit na střechu budovy, na fasády, na balkóny nebo na pozemek kolem Vašeho domu. Pro více informací o možnostech montáže solárních panelů na Váš dům, čtěte článek Jak umístit na Váš dům solární panely?

Solární panely na vaší střeše snadno a rychle?

Návrh řešení a osobní návštěva technika u vás je ZDARMA. Ozveme se během 2 dní.

Jaký typ a velikost solárního systému je pro vaše potřeby nejvhodnější?
Je realizace u vás technicky možná a pokud ano, jakým způsobem?
Kolik bude solární systém stát a jakou bude mít návratnost?
Jak můžete získat garantovanou dotaci z programu NZÚ?
Kdy začnou solární panely vyrábět elektřinu pro vás?

Produkty, které by vás mohly zajímat

Pokud se Vám tento obsah líbí, sdílejte ho svým přátelům
Nová zelená úsporám logo

Ohřev vody fotovoltaikou o výkonu 2,25 kWp
pro důchodce za 1 Kč včetně vyřízení dotace

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram