Solární Experti - Energetická revoluce začíná na vaší střešeSolární Experti - Energetická revoluce začíná na vaší střeše
Získat nabídku

O energiích a úsporách

Jak se recyklují solární panely a kdo to zaplatí?

25.9.2020 | v sekci:
Jsou solární panely nebezpečný odpad? Jak se budou recyklovat, až doslouží? Jaká je životnost fotovoltaických panelů a kdo zaplatí jejich recyklaci? Dozvíte se v tomto článku.

Splňujete podmínky dotace Nová zelená úsporám?

Příspěvek až 170 000 Kč z dotačního programu Nová zelená úsporám mohou získat majitelé rodinných domů. Peníze dostanete na realizaci fotovoltaické elektrárny s různými formami akumulace, například s ukládáním přebytků do ohřevu teplé vody nebo s ukládáním energie do baterií.

Jak se stát solárním baronem ještě dnes? Kolik si vyděláte?

30.7.2020 | v sekci:
Do čeho investují opravdoví solární baroni a kolik vydělávají? Vyplatí se dnes ještě investice do fotovoltaiky? Ve kterých zemích je výhodné nakupovat obnovitelné zdroje a proč? Chcete se také stát solárním baronem? Umíme to zařídit!

Virtuální baterie: podvod nebo zázrak?

19.7.2020 | v sekci:
Virtuální baterie je zajímavá možnost využití přebytků z vaší sluneční elektrárny. Pokud nevyužijete všechnu vyrobenou elektřinu z vlastní FVE, pak přebytečnou energii dodáte do distribuční sítě a později si uloženou energii ze sítě zase vyzvednete. Zní to fantasticky, ale je to opravdu tak výhodné, jak to na první pohled vypadá?

11 důvodů, proč si nekupovat solární panely

30.12.2019 | v sekci:
Říkáte si: Na moji střechu solární panely nikdy nesmí? Ťukáte si na čelo, kdykoliv vidíte střechu nějakého domu pokrytou fotovoltaikou? Člověk, který si pořídí solární panely je podle vás deviant a ekoterorista? Pak tento článek je přesně pro vás!

9 faktů o dotacích na FVE pro rodinné domy

1.9.2018 | v sekci:
Z dotačního programu Nová zelená úsporám můžete nyní získat 60 000 až 155 000 Kč na pořízení sluneční elektrárny na váš rodinný dům. Na co se nás v souvislosti s toutou dotací zákazníci nejčastěji ptají? Co musíte splnit a jaké jsou podmínky získání dotace? Kdo vůbec může o dotaci žádat?

Co lidem nejvíc vadí na solárních panelech?

1.8.2018 | v sekci:
Solární panely by chtěl mít na střeše svého domu každý. Tedy skoro každý. Proč jsou fotovoltaické elektrárny dotované? Dotace jsou přece špatné, ať si solární panely zaplatí každý sám! Jak je to s životností panelů? A jak se budou fotovoltaické panely recyklovat?

Solární elektrárna na splátky? Geniální investice pro každého!

18.4.2016 | v sekci:
Hledáte skvělou investici? Máte dům a na něm střechu s dostatkem prostoru pro umístění solárních panelů? Přemýšleli jste o pořízení fotovoltaické elektrárny na splátky? Elektrárna zvýší cenu vašeho domu a navíc pomáhá sama sebe zaplatit.

Kolik peněz ušetří fotovoltaická elektrárna?

Kolik solární panely vyrobí každý rok energie a jaký podíl z vlastní výroby lze využít přímo ve vašem domě? Můžete dodávat elektřinu do sítě? Kolik bude stát pořízení fotovoltaiky a jaká bude návratnost vaší investice?

Módní trendy solárních panelů v roce 2015

20.6.2015 | v sekci:
Co je IN podle aktuálních technologických trendů v oblasti solární energie? V čem jsou nové solární panely lepší, jaká je nejlepší metoda pro diagnostiku panelů a jakým směrem jde vývoj solárních baterií?

9 největších lží a omylů české energetiky

5.5.2015 | v sekci:
Říká se, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. V energetice známe mnoho omylů a nesmyslů, které jsou nám stále dokola předkládány jako dogma a o jejichž pravdivosti už jsme přestali pochybovat. Podívejme se společně na několik z nich.

Geniální solární "žárovka" z PET lahve

12.4.2015 | v sekci:
Využití solární energie může mít mnoho podob, některé jsou sice trochu netradiční, ale neméně sexy. Na Filipínách potřebovali obyvatelé předměstského slumu světlo do svých prostých příbytků a vyřešili to chytře a hlavně levně.
Nová zelená úsporám logo

Fotovoltická elektrárna o výkonu 2,7 kWp na klíč
za 62 000 Kč včetně vyřízení dotace

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram